Turkiye - Süper Lig | İY | |||||
21:00 | -:- |
Turkiye - 1. Lig | İY | |||||
21:00 | -:- |
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları | İY | |||||
11:00 MS | MS | 2:0 | CANLI ANLATIM | |||
12:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
14:30 85' | 85' | 3:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
İngiltere - Premier Lig | İY | |||||
22:00 | -:- |
İspanya - LaLiga | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
22:30 | -:- |
Fransa - Ligue 1 | İY | |||||
21:45 | -:- |
Hollanda - Eredivisie | İY | |||||
21:00 | -:- |
Belçika - Pro Lig | İY | |||||
21:45 | -:- |
Portekiz - Liga Portugal | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
22:15 | -:- |
Turnuvalar (Kulüpler) - Kupa Libertadores | İY | |||||
01:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM |
Turnuvalar (Kulüpler) - CAF Konfederasyon Kupası | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Turnuvalar (Kulüpler) - CAF Şampiyonlar Ligi | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Turnuvalar (Kulüpler) - CONCACAF Merkez Amerikan Kupası | İY | |||||
01:00 MS | MS | 0:0 | ||||
05:00 MS | MS | 1:0 |
Turnuvalar (Kulüpler) - Copa Sudamericana | İY | |||||
01:00 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
01:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM |
İngiltere - Championship | İY | |||||
22:00 | -:- |
İspanya - LaLiga 2 | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
22:30 | -:- |
Almanya - DFB Pokal | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
Fransa - Ligue 2 | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Fransa - Ulusal | İY | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 ER | ER | -:- | ||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
İtalya - Bahar Şampiyonası | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
İtalya - Serie B | İY | |||||
21:30 | -:- |
Hollanda - Eerste Divisie | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Belçika - Challenger Pro Lig | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Belçika - U21 Pro Ligi | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:15 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Rusya - 1. Liga | İY | |||||
19:30 | -:- |
Almanya Amatör - Bayernliga Güney | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Bavaria | İY | |||||
19:15 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Almanya Amatör - Bremen-Liga | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
20:30 ER | ER | -:- |
Almanya Amatör - Oberliga BW | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Almanya Amatör - Oberliga Hamburg | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Almanya Amatör - Schleswig-Holstein-Liga | İY | |||||
19:45 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Arjantin - Liga Profesional, Reserves | İY | |||||
00:00 MS | MS | -:- |
Austria Amateur - Bölgesel Ligi Doğu | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Austria Amateur - Bölgesel Ligi Merkez | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Avustralya - NPL, Güney Avustralya, Kadınlar | İY | |||||
13:45 | -:- | |||||
13:45 | -:- | |||||
13:45 | -:- | |||||
13:45 | -:- | |||||
13:45 | -:- |
Avustralya - NSW NPL 1 | İY | |||||
12:45 ER | ER | -:- |
Avustralya - Queensland NPL | İY | |||||
12:30 | -:- | |||||
12:30 | -:- | |||||
12:30 | -:- |
Avusturya - 2. Liga | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Azerbaycan - Premier Lig | İY | |||||
15:30 ER | ER | -:- |
Beyaz Rusya - Pervaya Liga | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Beyaz Rusya - Vysshaya Ligi | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 ER | ER | -:- | ||||
21:00 | -:- |
Brezilya - Brasilero Seri B | İY | |||||
03:00 MS | MS | 1:2 | CANLI ANLATIM |
Bulgaristan - Parva Liga | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:15 | -:- |
Çekya - CFL | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Çekya - Divize A | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Çekya - Divize E | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Çekya - FNL | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Çekya - MSFL | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Çekya - U19 1.Grup | İY | |||||
11:15 MS | MS | 0:0 | ||||
12:00 MS | MS | 1:0 | ||||
15:30 | -:- |
Çin - Çin 2. Lig | İY | |||||
14:30 | -:- |
Çin - Çin Süper Ligi | İY | |||||
14:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
14:35 78' | 78' | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
15:00 47' | 47' | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
15:00 52' | 52' | 0:0 | CANLI ANLATIM |
Danimarka - 1.Lig | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Danimarka - 2nd Division Doğu | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Danimarka - 3. Lig | İY | |||||
19:30 | -:- |
Danimarka - Kvindeligaen, Kadınlar | İY | |||||
20:00 | -:- |
Danimarka - Süperlig | İY | |||||
20:00 | -:- |
Ekvador - Serie B | İY | |||||
23:30 | -:- |
Endonezya - Liga 1 | İY | |||||
11:30 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
11:30 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
15:00 55' | 55' | 1:0 | CANLI ANLATIM |
Finlandiya - Veikkausliiga | İY | |||||
18:15 | -:- |
Finlandiya - Ykkonen | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Finlandiya - Ykkosliiga | İY | |||||
18:30 | -:- |
Galler - Cymru Premier | İY | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Galler - Cymru Şampiyonası Güney | İY | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
Galler - Cymru Şampiyonası, Kuzey | İY | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
Hindistan - Durand Kupası | İY | |||||
16:30 | -:- |
Hırvatístan - HNL | İY | |||||
22:00 | -:- |
Hırvatístan - Prva NL | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- |
İngiltere Amator - Premier Lig 2 | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
İran - Pro Ligi | İY | |||||
18:45 | -:- | |||||
18:45 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
İrlanda - FAI Ford Kupası | İY | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
İsveç - 1. Lig Güney Grubu | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Norra Gotaland | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Sodra Gotaland | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Sodra Svealand | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Vastra Gotaland | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
İsveç - Superettan | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
İsveç Amatör - Elitettan, Kadınlar | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
İsviçre - Schweizer Kupası | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
İzlanda - 2. deild | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
İzlanda - 3. deild | İY | |||||
22:15 | -:- | |||||
22:15 | -:- | |||||
22:15 | -:- |
Japonya - J.Ligi | İY | |||||
13:30 MS | MS | 3:0 | CANLI ANLATIM |
Kamboçya - Kamboçya Premier Ligi | İY | |||||
14:00 MS | MS | -:- |
Katar - Stars League | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Kazakistan - Birinci Lig | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- |
Kolombiya - Primera B | İY | |||||
23:30 | -:- |
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 1 | İY | |||||
13:30 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
13:30 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM |
Kuveyt - Premier Lig | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:15 | -:- |
Letonya - 1st Ligas | İY | |||||
19:00 ER | ER | -:- |
Litvanya - 1 Lyga | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Litvanya - A Lyga | İY | |||||
19:00 | -:- |
Litvanya - II Lyga | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Macaristan - NB I | İY | |||||
21:00 | -:- |
Malezya - Liga A1 | İY | |||||
15:45 | -:- |
Malezya - Süper Lig | İY | |||||
15:15 DA | DA | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
16:00 | -:- |
Malta - Premier Lig | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:15 | -:- |
Meksika - Liga de Expansion MX, Açılış | İY | |||||
06:05 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM |
Mısır - Premier Lig | İY | |||||
21:00 | -:- |
Moldova - Divizia A | İY | |||||
17:30 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Myanmar - Ulusal Lig | İY | |||||
12:00 MS | MS | -:- | ||||
12:30 MS | MS | -:- |
Norveç - 2. Lig Grup 1 | İY | |||||
19:00 | -:- |
Norveç - 3. Küme Grup 1 | İY | |||||
21:00 | -:- |
Oman Sultanlığı - Omani Ligi | İY | |||||
16:55 | -:- | |||||
19:20 | -:- | |||||
19:20 | -:- |
Özbekistan - PFL | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Paraguay - 2.Lig | İY | |||||
23:15 | -:- |
Peru - Liga 1 | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
23:15 | -:- |
Polonya - CLJ | İY | |||||
17:00 | -:- |
Polonya - Ekstraklasa | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Polonya - I Liga | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Polonya - I Ligi | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Polonya - III Liga, Grup 3 | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Polonya - III Liga, Grup 4 | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Romanya - Superliga | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Ruanda - Rwanda Premier Ligi | İY | |||||
16:00 ER | ER | -:- |
Sırbistan - Superliga | İY | |||||
19:55 | -:- |
Slovenya - 2nd Liga | İY | |||||
18:45 | -:- | |||||
19:30 | -:- |
Slovenya - PrvaLiga | İY | |||||
21:15 | -:- |
Tanzanya - Premiyer Lig | İY | |||||
16:00 | -:- |
Tayland - Thai League 1 | İY | |||||
15:00 52' | 52' | 0:1 | CANLI ANLATIM |
Ukrayna - Persha Ligi | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
15:30 | -:- |
Ukrayna - Premier Lig | İY | |||||
15:30 39' | 39' | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 | -:- |
Ukrayna - U19 | İY | |||||
12:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- |
Ürdün - Jordan Ligi | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
20:45 | -:- |
Venezuela - Premier Lig | İY | |||||
00:00 MS | MS | 0:2 | ||||
02:45 MS | MS | 1:0 | ||||
20:00 | -:- |