Turnuvalar (Ülkeler) - UEFA Uluslar Ligi | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları | İY | |||||
10:30 | -:- | |||||
12:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:30 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Turnuvalar (Ülkeler) - Dünya Kupası Elemeler,CONMEBOL | İY | |||||
03:00 67' | 67' | 0:0 | CANLI ANLATIM |
Turnuvalar (Ülkeler) - Afrika Uluslar Kupası, Elemeler | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Turnuvalar (Ülkeler) - CONCACAF Uluslar Ligi | İY | |||||
03:00 70' | 70' | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
04:00 29' | 29' | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
05:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Turnuvalar (Ülkeler) - Dünya Kupası Elemeler,OFC | İY | |||||
01:00 | -:- | |||||
05:00 | -:- |
Turnuvalar (Kulüpler) - CONCACAF Champions Cup, Women | İY | |||||
03:00 | -:- | |||||
05:00 | -:- |
İspanya - LaLiga 2 | İY | |||||
22:00 | -:- |
İspanya - Primera Federacion | İY | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Fransa - Ulusal | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- |
Hollanda - Eerste Divisie | İY | |||||
21:00 | -:- |
Belçika - Süper Lig,Kadınlar | İY | |||||
21:30 | -:- |
Belçika - U21 Pro Ligi | İY | |||||
20:30 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Almanya Amatör - Bayernliga Güney | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Almanya Amatör - Bayernliga Kuzey | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Bavaria | İY | |||||
18:45 | -:- | |||||
20:00 ER | ER | -:- | ||||
20:00 | -:- |
Almanya Amatör - Bremen-Liga | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Almanya Amatör - Oberliga Mittelrhein | İY | |||||
20:30 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Almanya Amatör - Oberliga Niedersachsen | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Almanya Amatör - Oberliga Westfalen | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Arjantin - Liga Profesional, Reserves | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Austria Amateur - Bölgesel Ligi Doğu | İY | |||||
19:45 | -:- | |||||
19:45 | -:- | |||||
19:45 | -:- |
Austria Amateur - Bölgesel Ligi Merkez | İY | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 ER | ER | -:- | ||||
19:30 | -:- | |||||
19:45 | -:- |
Beyaz Rusya - Pervaya Liga | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Brezilya - Brasilero Seri B | İY | |||||
03:30 DA | DA | 0:1 | CANLI ANLATIM |
Brezilya - Brasilero Serie A | İY | |||||
02:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM |
Brezilya - U20 Paulista | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Bulgaristan - Parva Liga | İY | |||||
17:30 ER | ER | -:- |
Burundi - Ligue A | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
16:45 | -:- |
Çekya - CFL | İY | |||||
14:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:30 | -:- |
Çekya - Divize A | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Çekya - Divize B | İY | |||||
19:00 | -:- |
Çekya - Divize F | İY | |||||
17:30 | -:- |
Çekya - MSFL | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Danimarka - 2nd Division Doğu | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Danimarka - 3. Lig | İY | |||||
20:30 | -:- |
Danimarka Amatör - Danmarksserien | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Ekvador - Serie B | İY | |||||
03:00 | -:- |
Fas - Botola Pro D2 | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Finlandiya - Kakkonen, A Grubu | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:30 | -:- |
Finlandiya - Kakkonen, B Grubu | İY | |||||
19:00 | -:- |
Galler - Cymru Şampiyonası, Kuzey | İY | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
Gana - Premier Lig | İY | |||||
18:00 ER | ER | -:- |
Hırvatístan - Druga NL | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Hırvatístan - Prva NL | İY | |||||
18:00 | -:- |
İngiltere Amator - Premier Lig Kupası | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
İngiltere Amator - Professional Development Ligi | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
İrlanda - Birinci Lig | İY | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
İrlanda - Premier Lig | İY | |||||
21:45 | -:- |
İsrail - Alef Ligi | İY | |||||
11:30 | -:- | |||||
11:45 | -:- | |||||
12:00 | -:- | |||||
12:55 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:05 | -:- | |||||
14:10 | -:- | |||||
14:45 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:30 | -:- | |||||
15:30 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Norra Gotaland | İY | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Norra Svealand | İY | |||||
21:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Norrland | İY | |||||
20:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Sodra Gotaland | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Vastra Gotaland | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Katar - Yıldızlar Kupası | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Kazakistan - Birinci Lig | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- |
Kolombiya - Primera B | İY | |||||
03:30 ER | ER | -:- | ||||
23:00 | -:- | |||||
23:00 ER | ER | -:- |
Kuzey İrlanda - Şampiyonası | İY | |||||
22:00 | -:- |
Litvanya - II Lyga | İY | |||||
19:00 | -:- |
Myanmar - Ulusal Lig | İY | |||||
12:00 | -:- |
Norveç - 3. Küme Grup 6 | İY | |||||
19:00 | -:- |
Paraguay - Paraguay Kupası | İY | |||||
00:30 | -:- | |||||
03:00 | -:- |
Polonya - I Liga | İY | |||||
19:00 | -:- |
Polonya - III Liga, Grup 4 | İY | |||||
17:30 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Romanya - Liga 3 | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Slovakya - 2. Liga | İY | |||||
17:00 | -:- |
Slovenya - 2nd Liga | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:15 | -:- | |||||
18:30 | -:- |
Ukrayna - Persha Ligi | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 Bayanlar Dünya Kupası | İY | |||||
01:00 MS | MS | 2:0 | CANLI ANLATIM | |||
01:00 MS | MS | 5:0 | CANLI ANLATIM | |||
04:00 29' | 29' | 2:0 | CANLI ANLATIM | |||
04:00 29' | 29' | 1:0 | CANLI ANLATIM |
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 Hazırlık Maçları | İY | |||||
00:30 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Uluslararası Gençlik Ligi - U21 Avrupa Elemeleri | İY | |||||
15:30 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:30 | -:- | |||||
19:45 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:45 | -:- |