Turkiye - Süper Lig | İY | |||||
19:15 DA | DA | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
Turkiye - 1. Lig | İY | |||||
19:15 DA | DA | 2:1 | CANLI ANLATIM | |||
19:15 | -:- | CANLI ANLATIM | ||||
21:45 | -:- | |||||
21:45 | -:- |
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları | İY | |||||
10:30 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
11:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
11:00 MS | MS | 2:2 | CANLI ANLATIM | |||
11:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
11:00 MS | MS | 2:2 | CANLI ANLATIM | |||
11:00 | -:- | |||||
11:30 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
12:00 MS | MS | 1:0 | ||||
12:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
12:30 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
14:00 | -:- | |||||
14:30 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:30 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:15 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 MS | MS | 2:1 | CANLI ANLATIM | |||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
16:30 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 | -:- | |||||
17:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS | MS | 2:1 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS | MS | 2:0 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:30 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS | MS | 2:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS | MS | 1:2 | ||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
18:30 | -:- | |||||
19:00 ER | ER | -:- | ||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 53' | 53' | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 53' | 53' | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 53' | 53' | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:15 | -:- | |||||
19:15 MS | MS | 0:1 | ||||
19:30 42' | 42' | 1:2 | CANLI ANLATIM | |||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 11' | 11' | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
20:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- | |||||
20:00 11' | 11' | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
20:00 | -:- | |||||
20:00 7' | 7' | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
20:00 10' | 10' | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Hollanda - Eredivisie | İY | |||||
17:30 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:45 27' | 27' | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
21:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Belçika - Pro Lig | İY | |||||
17:00 MS | MS | 2:1 | CANLI ANLATIM | |||
19:15 DA | DA | 3:1 | CANLI ANLATIM | |||
21:45 | -:- |
Portekiz - Liga Portugal | İY | |||||
17:30 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
20:00 6' | 6' | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
22:30 | -:- |
Rusya - Premier Lig | İY | |||||
15:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
17:30 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
17:30 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
20:00 10' | 10' | 0:0 | CANLI ANLATIM |
İskoçya - Premier Lig | İY | |||||
17:00 MS | MS | 2:1 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:30 40' | 40' | 1:0 | CANLI ANLATIM |
İtalya - Coppa Italia | İY | |||||
19:00 52' | 52' | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:30 42' | 42' | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
21:45 | -:- | |||||
22:15 | -:- |
Turnuvalar (Ülkeler) - Olimpiyat Oyunları Kadınlar | İY | |||||
18:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM |
Turnuvalar (Kulüpler) - Ligler Kupası | İY | |||||
02:30 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
02:30 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
02:30 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
02:30 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
02:30 MS | MS | 0:2 | CANLI ANLATIM | |||
02:30 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
04:30 MS | MS | 1:2 | CANLI ANLATIM | |||
05:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM |
İngiltere - Championship | İY | |||||
14:30 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
14:30 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
14:30 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
14:30 MS | MS | 1:2 | CANLI ANLATIM | |||
14:30 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
14:30 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
14:30 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
14:30 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM |
İngiltere - Community Shield | İY | |||||
17:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM |
İngiltere - Lig 1 | İY | |||||
19:30 42' | 42' | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:30 42' | 42' | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:30 41' | 41' | 1:2 | CANLI ANLATIM | |||
19:30 42' | 42' | 2:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:30 42' | 42' | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:30 41' | 41' | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
19:30 41' | 41' | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
19:30 41' | 41' | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:30 42' | 42' | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:30 42' | 42' | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:30 41' | 41' | 2:0 | CANLI ANLATIM |
İngiltere - Lig 2 | İY | |||||
17:00 MS | MS | 3:2 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS | MS | 2:2 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS | MS | 1:2 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM |
İngiltere - Ulusal Lig | İY | |||||
17:00 MS | MS | 1:2 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS | MS | 2:1 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS | MS | 0:2 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS | MS | 3:0 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS | MS | 0:2 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS | MS | 2:0 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM |
Almanya - 2. Bundesliga | İY | |||||
14:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
14:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
14:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
21:30 | -:- |
Almanya - 3. Lig | İY | |||||
15:00 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
15:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
15:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
15:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
15:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
17:30 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM |
İtalya - Kupa Italia Serie C | İY | |||||
19:00 52' | 52' | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 54' | 54' | 2:2 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 51' | 51' | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 55' | 55' | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 54' | 54' | 0:2 | CANLI ANLATIM | |||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Hollanda - Eerste Divisie | İY | |||||
17:30 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM |
Portekiz - İkinci Lig | İY | |||||
13:00 MS | MS | 1:2 | CANLI ANLATIM | |||
16:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
17:30 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
20:00 12' | 12' | 0:0 | CANLI ANLATIM |
Portekiz - Liga Portugal 3 | İY | |||||
13:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
20:00 10' | 10' | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
20:00 11' | 11' | 1:0 | CANLI ANLATIM |
Portekiz - U19 Şampiyonası | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
17:00 MS | MS | -:- | ||||
18:00 MS | MS | -:- | ||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Rusya - 1. Liga | İY | |||||
16:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 49' | 49' | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 52' | 52' | 2:1 | CANLI ANLATIM |
Rusya - 2. Liga, Division A | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
17:00 MS | MS | 0:0 | ||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 1 | İY | |||||
16:00 MS | MS | -:- | ||||
16:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 2 | İY | |||||
12:00 MS | MS | -:- | ||||
14:00 MS | MS | -:- | ||||
15:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 3 | İY | |||||
13:00 MS | MS | -:- |
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 4 | İY | |||||
13:00 MS | MS | -:- | ||||
13:00 MS | MS | -:- | ||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- |
Rusya - Premier Lig, Kadınlar | İY | |||||
09:00 MS | MS | 2:2 | ||||
17:00 MS | MS | 0:3 | ||||
17:00 MS | MS | 0:0 |
İskoçya - Lig 1 | İY | |||||
17:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS | MS | 1:2 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM |
İskoçya - Lig 2 | İY | |||||
17:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM |
İskoçya - Şampiyona | İY | |||||
17:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM |
ABD - NISA | İY | |||||
03:05 | -:- | |||||
05:30 | -:- |
ABD - USL Şampiyonası | İY | |||||
03:30 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM |
Almanya Amatör - A-Junioren-Bundesliga, Playofflar | İY | |||||
12:00 MS | MS | 0:0 | ||||
12:00 MS | MS | 1:1 | ||||
12:00 MS | MS | 0:1 | ||||
12:00 MS | MS | 0:1 | ||||
12:00 | -:- | |||||
12:00 MS | MS | 0:0 | ||||
12:00 | -:- | |||||
12:00 MS | MS | 1:0 | ||||
13:00 MS | MS | 0:2 | ||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
14:00 MS | MS | 2:0 | ||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 MS | MS | 1:1 | ||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 MS | MS | 0:1 | ||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 MS | MS | 3:0 | ||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
15:00 MS | MS | 5:0 | ||||
15:00 | -:- | |||||
15:30 | -:- | |||||
16:00 MS | MS | 1:0 |
Almanya Amatör - Bayernliga Güney | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Almanya Amatör - Bayernliga Kuzey | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
17:00 MS | MS | 0:0 | ||||
17:00 | -:- |
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Bavaria | İY | |||||
15:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
15:00 MS | MS | 2:0 | CANLI ANLATIM | |||
15:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM |
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Güneybatı | İY | |||||
15:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
15:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
15:00 MS | MS | 2:1 | CANLI ANLATIM | |||
15:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
15:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM |
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Kuzeydoğu | İY | |||||
14:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
14:00 MS | MS | 2:0 | CANLI ANLATIM | |||
14:30 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM |
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi, Kuzey | İY | |||||
16:00 MS | MS | 3:0 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS | MS | 2:1 | CANLI ANLATIM |
Almanya Amatör - Hessenliga | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Almanya Amatör - Oberliga BW | İY | |||||
15:00 MS | MS | 0:2 | ||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:30 ER | ER | -:- |
Almanya Amatör - Oberliga Hamburg | İY | |||||
16:00 MS | MS | 0:2 | ||||
16:30 | -:- |
Almanya Amatör - Oberliga Niedersachsen | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Almanya Amatör - Oberliga NOFV Güney | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 MS | MS | 1:0 |
Almanya Amatör - Oberliga Rheinland-Pfa | İY | |||||
14:00 MS | MS | 0:2 | ||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 MS | MS | 0:0 | ||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
18:00 MS | MS | 1:1 |
Almanya Amatör - Regionalliga Batı | İY | |||||
15:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
15:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
15:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
15:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
15:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
15:00 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM |
Almanya Amatör - Schleswig-Holstein-Liga | İY | |||||
14:30 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 MS | MS | 3:0 | ||||
15:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Arjantin - Primera B | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Arjantin - Primera C | İY | |||||
01:00 MS | MS | 0:0 | ||||
19:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Arjantin - Primera Nacional | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Arjantin - Profesyonel Lig | İY | |||||
01:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
20:30 | -:- | |||||
22:30 | -:- |
Austria Amateur - Bölgesel Ligi Doğu | İY | |||||
17:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS | MS | 2:1 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM |
Austria Amateur - Regionalliga Batı | İY | |||||
16:00 MS | MS | 1:2 | ||||
16:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Avustralya - Capital NPL 1 | İY | |||||
08:00 MS | MS | 0:0 | ||||
08:30 MS | MS | 0:1 | ||||
10:45 MS | MS | 1:1 |
Avustralya - Kuzey NSW NPL | İY | |||||
07:30 MS | MS | -:- | ||||
07:30 MS | MS | -:- | ||||
07:30 MS | MS | -:- | ||||
09:00 MS | MS | -:- |
Avustralya - NPL, Batı Avustralya | İY | |||||
10:00 MS | MS | 1:2 | ||||
10:00 MS | MS | 2:0 | ||||
10:00 MS | MS | 1:2 | ||||
10:00 MS | MS | 0:3 | ||||
10:00 MS | MS | 0:1 | ||||
10:00 MS | MS | 1:0 |
Avustralya - NPL, Güney Avustralya, Kadınlar | İY | |||||
06:30 MS | MS | -:- | ||||
08:30 MS | MS | -:- | ||||
12:45 | -:- |
Avustralya - NPL,Victoria | İY | |||||
08:00 MS | MS | 0:1 | ||||
08:00 MS | MS | 0:1 | ||||
08:00 MS | MS | 0:0 | ||||
12:00 MS | MS | 2:0 |
Avustralya - NSW NPL 1 | İY | |||||
10:00 MS | MS | 0:1 | ||||
10:30 MS | MS | 4:0 | ||||
12:00 MS | MS | 0:2 |
Avustralya - Queensland NPL | İY | |||||
12:00 MS | MS | 1:1 | ||||
12:00 MS | MS | 0:2 | ||||
12:00 MS | MS | 0:0 | ||||
12:00 | -:- | |||||
12:00 MS | MS | 0:0 | ||||
12:00 MS | MS | 0:0 |
Avustralya - Queensland Premier Lig 1 | İY | |||||
09:45 MS | MS | -:- | ||||
09:45 MS | MS | -:- | ||||
09:45 MS | MS | -:- | ||||
09:45 MS | MS | -:- | ||||
09:45 MS | MS | -:- | ||||
10:45 MS | MS | -:- |
Avustralya - Tazmanya NPL | İY | |||||
07:15 MS | MS | -:- | ||||
09:30 MS | MS | -:- | ||||
09:45 MS | MS | -:- |
Avustralya - Victoria NPL, Kadınlar | İY | |||||
08:00 MS | MS | -:- | ||||
08:00 MS | MS | -:- | ||||
09:00 MS | MS | -:- | ||||
09:00 MS | MS | -:- | ||||
12:00 | -:- |
Avustralya - Victoria Premier League 1 | İY | |||||
08:00 MS | MS | -:- | ||||
08:00 MS | MS | -:- | ||||
08:00 MS | MS | -:- |
Avusturya - 2. Liga | İY | |||||
15:30 MS | MS | 2:1 | CANLI ANLATIM | |||
21:00 | -:- |
Avusturya - Bundesliga | İY | |||||
18:00 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
20:30 | -:- |
Azerbaycan - Premier Lig | İY | |||||
17:45 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
20:00 13' | 13' | 0:0 | CANLI ANLATIM |
Beyaz Rusya - Pervaya Liga | İY | |||||
14:00 MS | MS | 0:1 | ||||
15:00 MS | MS | 0:1 | ||||
16:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
18:30 | -:- |
Beyaz Rusya - Vysshaya Ligi | İY | |||||
15:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 56' | 56' | 0:0 | CANLI ANLATIM |
Bolivya - Profesyonel Lig | İY | |||||
01:00 MS | MS | 1:0 | ||||
03:00 MS | MS | 2:0 |
Bosna Hersek - Premier Lig | İY | |||||
19:45 ER | ER | -:- | ||||
19:45 28' | 28' | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
22:00 | -:- |
Bosna Hersek - Prva League - Rep Srpske | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- |
Brezilya - Brasileiro Serie D | İY | |||||
22:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Brezilya - Brasilero Seri B | İY | |||||
01:15 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
02:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
03:00 MS | MS | 2:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS | MS | 2:0 | CANLI ANLATIM | |||
23:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Brezilya - Brezilya Serie C | İY | |||||
23:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Brezilya - Carioca, Serie A2 | İY | |||||
20:45 | -:- |
Brezilya - Kupa Paulista | İY | |||||
02:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Brezilya - Kupa Rio | İY | |||||
20:45 | -:- | |||||
20:45 | -:- |
Brezilya - Pernambucano, Serie A2 | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Brezilya - U20 Carioca, Serie A | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 MS | MS | 0:3 | ||||
16:00 MS | MS | 0:1 | ||||
20:45 | -:- |
Brezilya - U20 Paulista | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Bulgaristan - Parva Liga | İY | |||||
19:00 50' | 50' | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
21:15 | -:- |
Çekya - 1st Division | İY | |||||
15:30 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
21:00 | -:- |
Çekya - CFL | İY | |||||
11:15 MS | MS | 0:0 | ||||
11:15 MS | MS | 2:1 | ||||
16:00 MS | MS | 1:0 | ||||
18:00 MS | MS | 0:0 | ||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 MS | MS | 0:0 |
Çekya - Divize A | İY | |||||
11:15 MS | MS | 2:0 | ||||
11:15 MS | MS | 2:0 | ||||
11:30 | -:- | |||||
11:30 MS | MS | 2:2 | ||||
11:30 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Çekya - Divize B | İY | |||||
11:15 MS | MS | 2:0 | ||||
11:15 MS | MS | 1:0 | ||||
14:30 MS | MS | 0:1 | ||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Çekya - Divize C | İY | |||||
11:00 MS | MS | 2:0 | ||||
11:15 MS | MS | 2:0 | ||||
11:30 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Çekya - Divize D | İY | |||||
11:15 MS | MS | 1:0 | ||||
18:00 | -:- |
Çekya - Divize E | İY | |||||
18:00 MS | MS | 0:0 | ||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 MS | MS | 1:1 | ||||
18:00 | -:- |
Çekya - Divize F | İY | |||||
11:15 MS | MS | 1:0 | ||||
11:15 | -:- | |||||
17:30 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Çekya - FNL | İY | |||||
11:15 MS | MS | 4:0 | CANLI ANLATIM | |||
16:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM |
Çekya - MSFL | İY | |||||
18:00 MS | MS | 0:0 | ||||
18:30 | -:- |
Çekya - U19 1.Grup | İY | |||||
11:00 MS | MS | 1:1 | ||||
11:00 MS | MS | 0:0 | ||||
11:15 MS | MS | 1:1 | ||||
11:30 MS | MS | 2:1 | ||||
12:00 MS | MS | 2:1 | ||||
14:30 | -:- |
Çin - Çin Süper Ligi | İY | |||||
14:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
14:35 MS | MS | 2:0 | CANLI ANLATIM | |||
15:00 MS | MS | 3:0 | CANLI ANLATIM |
Çin - Çin Süper Ligi, Kadınlar | İY | |||||
11:00 MS | MS | -:- | ||||
14:35 | -:- | |||||
14:35 | -:- |
Danimarka - 1.Lig | İY | |||||
15:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
15:00 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM |
Danimarka - 2nd Division Doğu | İY | |||||
15:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
15:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
15:00 MS | MS | 2:0 | CANLI ANLATIM |
Danimarka - 3. Lig | İY | |||||
14:15 | -:- | |||||
15:00 MS | MS | 0:1 | ||||
15:00 MS | MS | 0:2 | ||||
15:00 MS | MS | 0:1 | ||||
15:00 MS | MS | 0:1 |
Danimarka - Kvindeligaen, Kadınlar | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Danimarka Amatör - Danmarksserien | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:30 | -:- | |||||
14:30 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- |
Ekvador - LigaPro Primera A | İY | |||||
03:00 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
20:30 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
El Salvador - Primera Division, Açılış | İY | |||||
23:00 ER | ER | -:- |
Endonezya - Liga 1 | İY | |||||
11:30 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
11:30 MS | MS | 2:0 | CANLI ANLATIM | |||
15:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM |
Ermenistan - Premier Lig | İY | |||||
18:00 MS | MS | 0:0 |
Estonya - Esiliiga | İY | |||||
12:30 MS | MS | 1:1 | ||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Estonya - Esiliiga B | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 MS | MS | 0:2 | ||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- |
Estonya - Premium Liiga | İY | |||||
17:00 ER | ER | -:- | ||||
19:00 57' | 57' | 0:2 | CANLI ANLATIM |
Faroe Adaları - 1. deild | İY | |||||
15:00 MS | MS | -:- |
Faroe Adaları - Premier Lig | İY | |||||
18:00 MS | MS | 1:0 | ||||
19:00 | -:- |
Finlandiya - Kakkonen, A Grubu | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 MS | MS | 1:0 | ||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 MS | MS | 0:0 |
Finlandiya - Kakkonen, B Grubu | İY | |||||
15:00 MS | MS | 3:0 | ||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 MS | MS | 0:0 | ||||
15:00 MS | MS | 2:0 | ||||
15:00 | -:- |
Finlandiya - Kakkonen, C Grubu | İY | |||||
15:00 MS | MS | 0:0 | ||||
15:00 MS | MS | 2:1 | ||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- |
Finlandiya - Kansallinen Liiga, Kadınlar | İY | |||||
14:00 MS | MS | 3:0 | ||||
16:00 MS | MS | 0:2 | ||||
17:00 | -:- | |||||
18:00 MS | MS | 0:0 |
Finlandiya - Veikkausliiga | İY | |||||
17:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM |
Finlandiya - Ykkonen | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 MS | MS | 1:1 | ||||
19:00 | -:- |
Finlandiya - Ykkosliiga | İY | |||||
16:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
16:00 MS | MS | 1:2 | CANLI ANLATIM |
Galler - Cymru Premier | İY | |||||
16:30 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
16:30 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM |
Galler - Cymru Şampiyonası Güney | İY | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- |
Galler - Cymru Şampiyonası, Kuzey | İY | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- |
Guatemala - Liga Nacional. Açılış | İY | |||||
05:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM |
Güney Afrika - MTN 8 | İY | |||||
16:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM |
Gürcistan - Erovnuli Liga | İY | |||||
16:00 MS | MS | 0:2 | CANLI ANLATIM | |||
16:00 ER | ER | -:- | ||||
16:00 ER | ER | -:- | ||||
16:00 ER | ER | -:- | ||||
16:00 ER | ER | -:- | ||||
19:00 54' | 54' | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
20:00 13' | 13' | 0:1 | CANLI ANLATIM |
Gürcistan - Erovnuli Liga 2 | İY | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Hindistan - Durand Kupası | İY | |||||
13:30 | -:- | |||||
16:30 | -:- |
Hırvatístan - HNL | İY | |||||
22:00 | -:- |
Honduras - Liga Nacional, Açılış | İY | |||||
04:00 MS | MS | 2:0 |
İngiltere Amator - Isthmian Football Leag. | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 MS | MS | -:- | ||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
İngiltere Amator - Konferans Güney | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 MS | MS | 0:1 | ||||
17:00 MS | MS | 0:0 | ||||
17:00 MS | MS | 1:0 | ||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 MS | MS | 0:1 | ||||
17:00 MS | MS | 0:0 | ||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 MS | MS | 0:0 | ||||
17:00 | -:- |
İngiltere Amator - Konferans Kuzey | İY | |||||
17:00 MS | MS | 0:1 | ||||
17:00 MS | MS | 1:1 | ||||
17:00 MS | MS | 0:0 | ||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 MS | MS | 1:0 | ||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 MS | MS | 1:0 | ||||
17:00 MS | MS | 0:0 | ||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 MS | MS | 1:2 | ||||
17:00 MS | MS | 1:0 | ||||
17:00 MS | MS | 1:0 |
İngiltere Amator - Northern Premier League | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 MS | MS | -:- | ||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
İngiltere Amator - Southern Football League,Premier Division Merkez | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
İngiltere Amator - Southern League Premier South | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
İrlanda - Birinci Lig | İY | |||||
21:30 | -:- |
İrlanda - Premier Division, Kadınlar | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
İrlanda - Premier Lig | İY | |||||
21:45 | -:- |
İsrail - Premier Lig Kupası | İY | |||||
20:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
İsveç - 1. Lig Güney Grubu | İY | |||||
14:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
14:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM |
İsveç - 1. Lig Kuzey Grubu | İY | |||||
14:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
16:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS | MS | 2:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 53' | 53' | 0:0 | CANLI ANLATIM |
İsveç - 2. Lig, Norra Gotaland | İY | |||||
14:00 MS | MS | 1:0 | ||||
15:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Norra Svealand | İY | |||||
16:00 MS | MS | 1:1 | ||||
17:00 MS | MS | 0:0 | ||||
17:00 MS | MS | 1:0 | ||||
17:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Norrland | İY | |||||
14:00 MS | MS | 0:0 | ||||
14:00 MS | MS | 0:0 | ||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 MS | MS | 1:0 |
İsveç - 2. Lig, Sodra Gotaland | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- |
İsveç - 2. Lig, Sodra Svealand | İY | |||||
14:00 MS | MS | 0:0 | ||||
15:00 MS | MS | 0:2 | ||||
17:00 MS | MS | 0:2 | ||||
17:00 MS | MS | 0:0 |
İsveç - 2. Lig, Vastra Gotaland | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:00 | -:- | |||||
15:00 MS | MS | 0:2 |
İsveç - Allsvenskan | İY | |||||
16:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
16:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
18:30 82' | 82' | 0:0 | CANLI ANLATIM |
İsveç - Superettan | İY | |||||
14:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
16:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
16:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 ER | ER | -:- |
İsveç Amatör - Elitettan, Kadınlar | İY | |||||
14:00 MS | MS | 0:1 | ||||
14:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
17:00 MS | MS | 0:2 | ||||
17:00 MS | MS | 0:0 |
İsveç Amatör - U19 Allsvenskan | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
17:30 | -:- |
İsviçre - Challange Ligi | İY | |||||
19:00 52' | 52' | 0:2 | CANLI ANLATIM |
İsviçre - Süper Lig | İY | |||||
19:00 53' | 53' | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
21:30 | -:- |
İsviçre - Süper Lig, Kadınlar | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
İsviçre - Yükselme Ligi | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
İzlanda - 1st deild | İY | |||||
17:00 MS | MS | 1:2 | ||||
19:00 | -:- |
İzlanda - 2. deild | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
İzlanda - 3. deild | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 MS | MS | 1:0 | ||||
17:00 MS | MS | 1:3 | ||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:30 | -:- |
İzlanda - Besta deild, Kadınlar | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Japonya - J.Lig 2 | İY | |||||
12:00 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
12:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
12:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
12:00 MS | MS | 2:0 | CANLI ANLATIM | |||
12:30 MS | MS | 3:0 | CANLI ANLATIM | |||
13:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
13:00 MS | MS | 2:2 | CANLI ANLATIM |
Japonya - J.Ligi | İY | |||||
08:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM |
Kamboçya - Kamboçya Premier Ligi | İY | |||||
14:00 MS | MS | -:- | ||||
14:00 | -:- |
Kanada - Kanada Futbol Ligi | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Kanada - Kanada Premier Lig | İY | |||||
23:00 | -:- |
Karadağ - 2. CFL | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Katar - Stars League | İY | |||||
18:30 81' | 81' | 0:2 | CANLI ANLATIM | |||
20:30 | -:- |
Kolombiya - Primera B | İY | |||||
00:00 ER | ER | -:- | CANLI ANLATIM | |||
00:00 ER | ER | -:- | CANLI ANLATIM | |||
00:00 ER | ER | -:- | CANLI ANLATIM | |||
00:00 ER | ER | -:- | CANLI ANLATIM | |||
00:00 ER | ER | -:- | CANLI ANLATIM | |||
00:00 ER | ER | -:- | CANLI ANLATIM | |||
00:00 ER | ER | -:- | CANLI ANLATIM | |||
00:00 ER | ER | -:- | CANLI ANLATIM | |||
23:00 | -:- |
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 1 | İY | |||||
13:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
13:30 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
13:30 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM |
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 2 | İY | |||||
13:00 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
13:30 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM |
Kosova - Süper Lig | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 MS | MS | -:- | ||||
20:00 ER | ER | -:- |
Kosta Rika - Premier Lig, Açılış | İY | |||||
05:00 MS | MS | 2:0 | CANLI ANLATIM |
Kuveyt - Premier Lig | İY | |||||
19:05 | -:- | |||||
21:20 | -:- |
Kuzey İrlanda - Premier Lig | İY | |||||
17:00 MS | MS | 0:0 | ||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 MS | MS | 1:0 | ||||
17:00 | -:- |
Kuzey İrlanda - Şampiyonası | İY | |||||
17:00 MS | MS | -:- | ||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 MS | MS | -:- | ||||
17:00 MS | MS | -:- | ||||
17:00 | -:- |
Letonya - 1st Ligas | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Letonya - Virsliga | İY | |||||
16:00 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM |
Litvanya - 1 Lyga | İY | |||||
16:00 MS | MS | 1:0 | ||||
17:00 MS | MS | 0:1 |
Litvanya - A Lyga | İY | |||||
16:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM |
Litvanya - II Lyga | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Macaristan - NB I | İY | |||||
17:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
20:45 | -:- |
Malezya - Liga A1 | İY | |||||
11:45 | -:- | |||||
11:45 | -:- | |||||
11:45 | -:- | |||||
15:45 | -:- |
Malezya - Süper Lig | İY | |||||
12:30 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
16:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM |
Meksika - Liga de Expansion MX, Açılış | İY | |||||
04:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
06:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM |
Meksika - Liga MX, Kadınlar, Açılış | İY | |||||
02:00 MS | MS | 1:0 | ||||
04:00 MS | MS | 0:0 | ||||
06:00 MS | MS | 0:2 |
Moldova - Divizia A | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 MS | MS | -:- |
Moldova - Süper Lig | İY | |||||
20:00 11' | 11' | 0:0 | CANLI ANLATIM |
Myanmar - Ulusal Lig | İY | |||||
12:00 MS | MS | -:- | ||||
12:00 MS | MS | -:- | ||||
12:30 MS | MS | -:- |
Norveç - 1. Division | İY | |||||
17:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS | MS | 3:0 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS | MS | 1:2 | CANLI ANLATIM |
Norveç - 1. Lig, Kadınlar | İY | |||||
14:00 MS | MS | 1:0 |
Norveç - 2. Lig Grup 1 | İY | |||||
14:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
16:00 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM |
Norveç - 2. Lig Grup 2 | İY | |||||
14:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
15:00 MS | MS | 2:1 | CANLI ANLATIM | |||
17:30 MS | MS | 0:2 | CANLI ANLATIM |
Norveç - 3. Küme Grup 1 | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 MS | MS | 1:2 | ||||
16:00 | -:- |
Norveç - 3. Küme Grup 2 | İY | |||||
15:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Norveç - 3. Küme Grup 3 | İY | |||||
15:00 MS | MS | 1:1 | ||||
16:00 MS | MS | 1:1 |
Norveç - 3. Küme Grup 4 | İY | |||||
14:00 MS | MS | 0:1 | ||||
14:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |
Norveç - 3. Küme Grup 5 | İY | |||||
15:00 MS | MS | 2:1 | ||||
16:00 MS | MS | 2:1 | ||||
16:00 MS | MS | 1:0 |
Norveç - 3. Küme Grup 6 | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
16:00 MS | MS | 0:1 | ||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Norveç - Eliteserien | İY | |||||
17:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 51' | 51' | 0:0 | CANLI ANLATIM |
Özbekistan - PFL | İY | |||||
17:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Panama - Liga Panamena de Futbol, Kapanış | İY | |||||
04:30 MS | MS | 0:0 |
Paraguay - 2.Lig | İY | |||||
01:30 MS | MS | 2:1 | ||||
17:00 MS | MS | 0:0 | ||||
17:00 MS | MS | 0:1 |
Peru - Liga 1 | İY | |||||
23:00 | -:- | |||||
23:00 | -:- |
Peru - Liga Femenina | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
20:30 | -:- |
Polonya - CLJ | İY | |||||
12:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- |
Polonya - Ekstraklasa | İY | |||||
15:45 ER | ER | -:- | ||||
18:30 84' | 84' | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
21:15 | -:- |
Polonya - Ekstraliga, Kadınlar | İY | |||||
12:00 MS | MS | -:- | ||||
13:00 MS | MS | -:- |
Polonya - I Liga | İY | |||||
13:00 MS | MS | 1:1 | ||||
16:00 MS | MS | 2:1 | ||||
16:00 MS | MS | 0:1 | ||||
16:00 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Polonya - I Ligi | İY | |||||
15:30 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
20:35 | -:- |
Polonya - III Liga, Grup 1 | İY | |||||
13:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- | |||||
18:00 MS | MS | 2:1 | ||||
18:00 MS | MS | 0:1 | ||||
18:30 | -:- | |||||
19:00 | -:- |
Polonya - III Liga, Grup 2 | İY | |||||
16:00 MS | MS | 1:2 | ||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 MS | MS | 1:1 | ||||
18:00 MS | MS | 0:1 | ||||
19:00 | -:- |
Polonya - III Liga, Grup 3 | İY | |||||
14:00 MS | MS | 1:0 | ||||
14:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 MS | MS | 0:1 | ||||
18:00 MS | MS | 0:1 | ||||
19:00 | -:- |
Polonya - III Liga, Grup 4 | İY | |||||
15:00 MS | MS | 0:3 | ||||
16:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:45 | -:- |
Romanya - Liga 2 | İY | |||||
11:00 MS | MS | 3:0 | CANLI ANLATIM | |||
11:00 ER | ER | -:- | CANLI ANLATIM | |||
11:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
11:00 MS | MS | 0:3 | CANLI ANLATIM | |||
11:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
11:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
11:00 ER | ER | -:- | CANLI ANLATIM | |||
11:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
11:00 MS | MS | 1:1 | CANLI ANLATIM |
Romanya - Superliga | İY | |||||
17:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 ER | ER | -:- | ||||
19:00 46' | 46' | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
22:00 | -:- |
Şili - Premier Lig | İY | |||||
01:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 51' | 51' | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
22:00 | -:- |
Şili - Primera B | İY | |||||
19:00 52' | 52' | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
22:00 | -:- |
Şili - Primera Division, Women | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 | -:- | |||||
22:30 | -:- |
Şili - Segunda Division | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
22:00 | -:- |
Singapur - Premier Lig | İY | |||||
13:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
15:15 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM |
Sırbistan - Prva Liga | İY | |||||
18:00 ER | ER | -:- | ||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- |
Sırbistan - Superliga | İY | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Slovakya - 1. Lig Kadınlar | İY | |||||
12:00 MS | MS | -:- | ||||
12:00 MS | MS | -:- | ||||
14:15 | -:- | |||||
15:00 | -:- | |||||
17:00 | -:- |
Slovakya - 2. Liga | İY | |||||
18:00 MS | MS | 0:0 | ||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 ER | ER | -:- | ||||
18:00 | -:- |
Slovakya - 3. Liga, Batı | İY | |||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 MS | MS | 0:2 | ||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 MS | MS | 1:0 | ||||
18:00 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Slovakya - 3. Liga, Doğu | İY | |||||
18:00 MS | MS | 0:1 | ||||
18:00 MS | MS | 0:1 | ||||
18:00 | -:- | |||||
18:00 MS | MS | 0:1 |
Slovakya - Superliga | İY | |||||
19:00 51' | 51' | 1:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 ER | ER | -:- | ||||
19:00 ER | ER | -:- | ||||
21:30 | -:- |
Slovenya - 2nd Liga | İY | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
18:30 | -:- | |||||
21:00 | -:- |
Tayland - Thai League 1 | İY | |||||
14:00 MS | MS | 0:1 | CANLI ANLATIM | |||
14:30 MS | MS | 1:2 | CANLI ANLATIM | |||
15:00 MS | MS | 1:0 | CANLI ANLATIM |
Tayland - Thai Lig 2 | İY | |||||
14:00 | -:- | |||||
14:30 | -:- | |||||
15:00 MS | MS | -:- | ||||
15:00 MS | MS | -:- |
Ukrayna - Premier Lig | İY | |||||
15:30 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS | MS | 0:0 | CANLI ANLATIM |
Ukrayna - U19 | İY | |||||
11:00 | -:- | |||||
13:00 | -:- |
Ürdün - Jordan Ligi | İY | |||||
17:30 | -:- | |||||
20:00 | -:- |
Uruguay - 2.Lig | İY | |||||
19:00 | -:- | |||||
21:00 | -:- | |||||
21:30 | -:- |
Uruguay - Premier Lig | İY | |||||
02:00 ER | ER | -:- | CANLI ANLATIM | |||
18:30 ER | ER | -:- | ||||
21:30 ER | ER | -:- |
Yeni Zelanda - Ulusal Lig | İY | |||||
04:00 MS | MS | 0:0 | ||||
05:00 MS | MS | 0:2 | ||||
05:30 MS | MS | 0:0 | ||||
05:45 MS | MS | 3:1 | ||||
06:00 MS | MS | 1:0 | ||||
06:00 MS | MS | 0:3 | ||||
06:00 MS | MS | 1:0 | ||||
06:00 MS | MS | 1:3 | ||||
06:00 MS | MS | 1:3 | ||||
06:00 MS | MS | 1:1 | ||||
06:30 MS | MS | 0:1 | ||||
08:30 MS | MS | 2:1 |
Zimbabve - Premier Soccer Ligi | İY | |||||
16:00 MS | MS | -:- | ||||
16:00 MS | MS | -:- | ||||
16:00 MS | MS | -:- | ||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 | -:- |